KURUMSAL > Hakkımızda

Nova Aydınlatma; mimarlık ofisleri, inşaat şirketleri ve son tüketicilere sunduğu benzersiz hizmet kalitesi, üstün üretim gücü ve yenilikçi çözümleriyle kurulduğu günden bugüne, Türk Aydınlatma Sektörü'nün referans firmalarından biri oldu. Türkiye'nin adını dünyanın önde gelen aydınlatma üreticileri arasına taşımak, mükemmelliği bir standart olarak sunmak tüm faaliyetlerimize yön veren en önemli hedefler.

Nova Aydınlatma olarak yenilikleri takip etmekle yetinmiyor, onlara yön veriyoruz. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda özel aydınlatma ürünleri tasarlıyor, en ince detayına kadar kusursuz şekilde üretiyoruz. Aydınlatma mühendislerimiz, projeler için ekonomik ve görsel açıdan en uygun aydınlatmayı sağlarken daima en iyi, en kaliteli, akıllı ve estetik çözümleri sunuyorlar. Türkiye'nin en seçkin hastane, otel, AVM, rezidans, konut, villa, yol, park ve bahçe aydınlatma projeleri için geliştirdiğimiz binlerce farklı model aydınlatma ürünü, bugün Nova Aydınlatma markasının ulaştığı noktanın kusursuz karnesini oluşturuyor.

Kendi markamızı taşıyan seçkin ürünlerin yanı sıra Avrupa'nın (özellikle İtalya ve İspanya) en değerli tasarımcılarının da içinde bulunduğu Philips, Artemide, Foscarini, Zonca, Antonangeli, Arizzi, Sylcom, Euroluce, Nemo, Quaatrobi, Axo Light, Sigma Elle, SLV gibi saygın aydınlatma markalarını da Türkiye ile buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Dünya'nın en kaliteli markalarını mağazalarımızda tüketicilerin beğenisine sunuyoruz.

Misyonumuz

Nova Aydınlatma olarak misyonumuz, müşteri odaklı projeler geliştirerek, sektöre yön veren, hızlı,
kaliteli, ekonomik ve yenilikçi çözümler üretmek; sürekli pozitif değişim yaratarak başarıyı
sürdürülebilir kılmak, uzmanlığımız ve yenilikçi vizyonumuzla; müşterilerimize, hissedarlarımıza,
ortaklarımıza, çalışanlarımıza, insan sağlığına ve çevreye kattığımız değeri sürekli artırmak.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve öncü yaklaşımıyla sektörü geleceğe taşıyan, uluslararası arenada referans
gösterilen bir firma olmak.

© 2014 nova-aydinlatma.com | Tüm Hakları Saklıdır.