HİZMETLERİMİZ > İnnova Mimari Proje

İnnova Mimari Proje olarak önceliğimiz, müşterilerimizin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını kusursuz şekilde algılamak ve bu doğrultuda koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Aydınlatmanın yapılar üzerindeki yönlendirici gücünü en iyi şekilde uygulamayı hedefleyen ekibimiz için projenin mimari özellikleri doğrultusunda hareket etmek, detaylara hakim olmak hayati önem taşır. Profesyonel uzmanlarımız, Nova Aydınlatma'nın mimar ve iç mimarlarının yanısıra proje mimarlarıyla da ortak bir çalışma yürütür; benzersiz fikirleri ve yenilikçi tasarımlarıyla hizmet verdiğimiz projelere daima değer katarlar.

Şantiye ziyaretleri, fotoğraf çekimleri ve yapısal keşiflerle, aydınlatması yapılacak mekânın ihtiyaçları en doğru şekilde tespit  edilir; 3 boyutlu programlarla en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü profesyonel sunumlar hazırlanır ve hayallerin gerçeğe dönüşümü somut verilerle müşterilerimizin beğenisine sunulur.

Türkiye’nin en seçkin AVM, eğlence merkezi, hastane, konut, villa, kültür-sanat merkezi, ofis, otel, plaza, resmi kurum, restaurant- cafe, spor merkezi projelerine imzasını atan Nova Aydınlatma, işbirliği içerisinde olduğu yeni markalarla uluslararası ağını genişleterek, Türkiye ve dünya çapındaki müşteri yelpazesini her geçen gün zenginleştirmektedir.

 

Katalog için lütfen proje@nova-aydinlatma.com 'a  e-mail atınız.


 

© 2014 nova-aydinlatma.com | Tüm Hakları Saklıdır.